تولید ماشین آلات خامه گیری و تولید خامه

تولید ماشین آلات خامه گیری و تولید خامه توسط شرکت صنایع رهاورد الکترونیک شمس با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گشت .

این شرکت با تکیه بر دانش بومی و عوامل داخلی زبده توانست برترین ماشین آلات خامه گیری از شیر تازه را طراحی و تولید نماید , ماشین آلات خامه گیر که از طریق روش سانتیفیوژ امکان جداسازی خامه از شیر تازه گاوی یا گوسفندی را برای کارخانجات لبنیات فراهم می سازد و می تواند با بهترین کیفیت خامه را از شیر جداسازی کرده و خامه خالص را به عنوان خروجی در کارخانه بوجود آورد .

از دیر باز تولید ماشین آلات خامه گیری و تولید خامه در ایران وابستگی به خارج کشور داشته است , بطوری که عمدتا ماشین آلات خامه گیر از کشور های ایتالیا , سوئد و چین به کشور وارد می شده است , اما این شرکت با جزم عزم خود توانست فن آوری ساخت ماشین آلات خامه گیر را بومی کرده و کشور را از واردات ماشین آلات خامه گیر و سانتیفیوژ های تولید خامه از شیر تازه را بی نیاز نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید ماشین آلات خامه گیری و تولید خامه می توانید با واحد فنی شرکت صنایع رهاورد الکترونیک شمس تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *